چند مورد مهم درباره صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

راهنمای خرید صندلی نمونه گیری آزمایشگاه نیاز ضروری آزمایشگاه

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه به عنوان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات پزشکی از نیازهای اساسی و بسیار مهم یک آزمایشگاه به شمار می آید. به دلیل این که گرفتن نمونه خون در انجام آزمایش های مختلف برای تشخیص بیماری های گوناگون و همچنین مشخص شدن وضعیت و حال عمومی افراد به عنوان یکی از رایج ترین و مهم ترین آزمایش ها به حساب می آید، استفاده از صندلی نمونه گیری آزمایشگاه نیز یکی از مهم ترین و پرکاربردترین انواع تجهیزات پزشکی برای رفاه حال بیماران محسوب می شود. به همین دلیل راهنمای خرید صندلی آزمایشگاه را نشر داده ایم.

عنوان های دیگر صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

به دلیل این که صندلی نمونه گیری آزمایشگاه با داشتن ساختار مناسب خود کارایی های فراوانی را دارا می باشد، می تواند برای کاربردهای متعدد دیگری نیز مورد استفاده قرار بگیرد، و به همین علت صندلی نمونه گیری آزمایشگاه با عنوان های مختلف دیگری نیز شناخته می شود. برخی از این عنوان ها عبارت هستند از:

راهنمای خرید صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه و راحتی بیماران

به دلیل این که فراهم نمودن امکانات رفاهی و پزشکی لازم برای بیماران و مراجعه کنندگان به آزمایشگاه ها برای آن ها آرامش به همراه می آورد و این آرامش نیز به طور قطع روند درمان آن ها را تا میزان قابل ملاحظه ای با کیفیت تر می سازد، تهیه ی صندلی نمونه گیری آزمایشگاه با داشتن ویژگی های بسیار عالی خود می تواند راحتی بیماران در زمان خون گیری را تأمین نماید؛ برخی از این ویژگی ها عبارت هستند از:

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه با دسته های قابل تنظیم

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه به دلیل داشتن دسته های قابل تنظیم به بیماران این امکان را می دهد تا بتوانند دستان خود را در زمان نمونه گیری در بهترین حالتی که احساس راحتی می کنند، قرار بدهند؛ چراکه عموما دست های بیماران در زمانی که خون گیری انجام می شود باید علاوه بر بی حرکت بودن، از قسمت آرنج نیز خم نشوند، به همین دلیل قرار گرفتن دست ها بر روی دسته هایی که در بهترین موقعیت برای بیمار تنظیم شده باشد، به هیچ وجه برای او ایجاد خستگی و ناراحتی به وجود نمی آورد.

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه با داشتن حالت های مختلف

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه این قابلیت را دارد که در حالت های مختلفی که مورد نیاز و مورد نظر متخصصین در آزمایشگاه برای موقعیت های گوناگون می باشد، تنظیم شود تا جایی که حتی می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که مانند یک تخت کاملا صاف و مسطح برای بیمار مورد استفاده قرار بگیرد. این ویژگی فوق العاده ی صندلی نمونه گیری آزمایشگاه به این دلیل بسیار عالی و ویژه است که گاهی بیماران در زمان خون گیری دچار ضعف می شوند، در یک چنین موقعیت هایی کارکنان آزمایشگاه به راحتی می توانند با تنظیم نمودن شیب زیر سر و زیر پاهای او حالت راحت تری را برای استراحت او به وجود بیاورند و حتی در زمانی که ضعف بیمار بسیار شدید شود و نیاز به دراز کشیدن او باشد، با تنظیم صندلی نمونه گیری آزمایشگاه، آن را به شکل یک تخت کامل درآورده، برای بهبود وضعیت بیمار کارهای درمانی را انجام می دهند.

راهنمای خرید صندلی نمونه گیری آزمایشگاه نرم و راحت

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه به دلیل این که دارای فوم بسیار با کیفیت می باشد و ابعاد آن نیز کاملا استاندارد انتخاب شده است، با مورد استفاده قرار گرفتن در طول سال ها، هیچ آثار فرورفتگی، جمع شدگی، تغییر حالت دادن و یا آسیب دیدگی در آن به وجود نمی آید و به همین دلیل بیماران با نشستن و یا خوابیدن بر روی آن (زمانی که به حالت تخت درآمده است) کاملا احساس راحتی خواهند نمود.

راهنمای خرید صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

راهنمای صندلی نمونه گیری آزمایشگاه برقی

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه بهتر است از نوع برقی انتخاب شود. در واقع توصیه ی حرفه ای ها و با تجربه های علوم آزمایشگاهی استفاده از صندلی نمونه گیری آزمایشگاه از نوع برقی آن می باشد. مزیت استفاده از این نوع صندلی های آزمایشگاهی در این است که نیازی به انجام کار فیزیکی و صرف انرژی برای تغییر حالت دادن صندلی وجود نخواهد داشت و به راحتی می توان آن را برای موقعیت های مختلف در حالت های گوناگون تنظیم نمود، بی آن که نیازی به تغییر مکان دادن بیمار باشد. این ویژگی سبب می شود تا علاوه بر راحت تر شدن کار کارکنان آزمایشگاه ها، سرعت عمل آن ها افزایش پیدا کند، کارهای درمانی با سرعت بیش تر و کیفیت بالاتری انجام گیرد، کارکنان آزمایشگاه و بیماران نیز احساس راحتی بیش تری داشته باشند و اذیت نشوند.

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه قابل شستشو

به دلیل این که کلیه ی قسمت های محیط های آزمایشگاه ها و همچنین تمامی تجهیزات آزمایشگاهی موجود در این مکان ها به صورت مداوم باید ضدعفونی شده، شستشو داده شوند، یک صندلی نمونه گیری آزمایشگاه زمانی می تواند برای یک آزمایشگاه به کار گرفته شود که قابل شستشو بوده، به دلیل در تماس بودن با انواع مواد ضدعفونی کننده و شوینده، کیفیت خود را از دست ندهد؛ یعنی نه به ظاهر آن آسیبی وارد شود و نه به ساختار و کیفیت مواد تشکیل دهنده ی آن.

راهنمای خرید صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه استاندارد

صندلی نمونه گیری آزمایشگاه حتما بایستی از نوع استاندارد و با کیفیت آن تهیه شود و بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از با کیفیت بودن و داشتن استاندارد این نوع صندلی ها تهیه نمودن آن ها از تولید کننده هایی معتبر و دارای سابقه ی درخشان و موفق چندین ساله نظیر شرکت آرا صنعت می باشد. مزیت خریداری نمودن صندلی نمونه گیری آزمایشگاه از چنین تولید کننده هایی علاوه بر اطمینان داشتن در رابطه با بالا بودن کیفیت، داشتن استانداردهای لازم برای رفاه حال بیماران و کارکنان آزمایشگاه ها، بی نقص و سالم بودن صندلی، این آرامش خاطر در خریداران به وجود خواهد آمد که در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل و یا هر نوع سؤالی پس از انجام گرفتن خرید، این شرکت های تولید کننده ی تجهیزات آزمایشگاهی کاملا پاسخگو می باشند و در واقع همیشه در کنار مشتریان خود هستند تا خریداران بتوانند بهترین استفاده ی ممکن را از وسیله ای که تهیه کرده اند، بنمایند.

شما هم می توانید دیدگاهتان را بنویسید.

دیدگاه شما برای ما مهم است.

امتیاز کاربران به : چند مورد مهم درباره صندلی نمونه گیری آزمایشگاه

امتیاز
دیدگاه ها
۱۳۹۹/۵/۱۸

حقی :

دقیقا نکات خوبی گفته شده . مطالب آموزشی خوبی دارید

امتیاز
آیا این دیدگاه برایتان مفید بود ؟

مشاوره آنلاین