چراغ ایستاده پزشکی و چند نکته درباره آن

چراغ ایستاده پزشکی و چند نکته درباره آن

چراغ ایستاده پزشکی یکی از مهم ترین نیازهای جامعه پزشکی به شمار می آید و استفاده از آن به عنوان یکی از ضروری ترین تجهیزات پزشکی، در کلیه ی مراکز درمانی رایج می باشد. عمل های جراحی یکی از خدمات بسیار مهم پزشکان محسوب می شود که پس از تشخیص علت عارضه و تخصص پزشک و کادر درمان، آنچه که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سلامت بیمار را تضمین می کند، دقتی است که در حین انجام عمل باید صرف انجام کارهای مختلف درمانی شود. چراغ ایستاده پزشکی با تمرکز میزان نور لازم بر نقطه ای که کارهای جراحی بر روی آن انجام می شود، روشنایی مورد نیاز کادر درمانی را به نحوی بسیار مطلوب فراهم می آورد تا به میزان دقتی که برای با کیفیت انجام گرفتن کار درمان لازم است، خدشه دار نشود و هیچ نقطه ای از عضو تحت درمان دور از نظر پزشکان و دستیاران آن ها قرار نگرفته، کار درمان با اختلال مواجه نگردد. البته این نوع چراغ ها برای انجام کارهایی دیگر نظیر کارهای متنوع زیبایی مثل کاشت مو و خدمات زیبایی دیگر در سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های چراغ ایستاده پزشکی

آنچه که چراغ ایستاده پزشکی را مناسب برای کارهای درمانی مختلف نموده است ویژگی های بسیار خوبی است که سبب می شود تا انجام این خدمات درمانی با کیفیت تر انجام شود که به برخی از این ویژگی ها در ادامه اشاره خواهد شد.

چراغ ایستاده پزشکی با نور قابل تنظیم

به دلیل این که میزان نور چراغ ایستاده پزشکی باید مطابق با نیاز پزشکان در هر مرحله از کارهای درمانی قابل تنظیم شدن باشد تا آن ها بتوانند فعالیت های درمانی خود را به نحو مطلوب به انجام برسانند، این نوع چراغ های پزشکی باید دارای قابلیت تنظیم میزان نوردهی باشند تا در هر لحظه ای که کادر درمان اراده می کنند مقدار نور آن را کم و یا زیاد نمایند.

 

چراغ ایستاده پزشکی و چند نکته درباره آن

مورد دیگری که در رابطه با تنظیم میزان نور چراغ ایستاده پزشکی وجود دارد این نکته است که این نوع چراغ ها بایستی قابلیت متمرکز کردن نور در یک نقطه ی مورد نظر پزشک را داشته باشند تا چنانچه به عنوان مثال در یک عمل جراحی نقطه ای نیاز به تمرکز بیش تر و بالطبع نیاز به نور بیش تری داشته باشد، نور چراغ ایستاده پزشکی دقیقا در همان نقطه جمع و متمرکز گردد.

چراغ ایستاده پزشکی با پایه ی قابل تنظیم

داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع برای پایه ی چراغ ایستاده پزشکی این امکان را در اختیار کادر درمان می دهد تا بتوانند ارتفاع پایه ی چراغ را به اندازه ای که مورد نیازشان می باشد، تنظیم نمایند و به میزان نوری که برای فعالیت های درمانی گوناگون مد نظرشان است، دسترسی پیدا کنند.

چراغ ایستاده پزشکی بدون حرارت

چراغ ایستاده پزشکی باید به گونه ای باشد که حرارت زیاد و اضافی تولید نکند تا در کار درمان خللی ایجاد نشود، در واقع جنس چراغ و یا مجموعه ای از چراغ ها و ساختاری که آن ها را دربرمی گیرد باید بدون ایجاد حرارت با تولید نور مناسب باشد.

چراغ ایستاده پزشکی با  تنظیم زاویه

به دلیل این که تغییر زاویه دادن سر چراغ ایستاده پزشکی یعنی قمر چراغ پزشکی برای تنظیم جهت نور امری کاملا ضروری است، این نوع چراغ های پزشکی باید دارای قابلیت تنظیم زاویه باشند، و با توجه به ایجاد اندکی حرارت توسط این تجهیزات، برای تغییر زاویه دادن آن ها دسته ای با کمی فاصله از قمر چراغ پزشکی قرار داده شده است تا تنظیم زاویه ی سر آن به راحتی و بدون نگرانی از داغ بودن اندک این قسمت از چراغ انجام شود.

چراغ ایستاده پزشکی با کیفیت

برای این که کیفیت چراغ ایستاده پزشکی تضمین شده باشد و بتوان از استاندارد بودن آن نیز مطمئن بود، بهترین کاری که به مدیران مراکز درمانی توصیه می شود، خریداری نمودن این نوع از انواع تجهیزات درمانی از تولید کننده هایی دارای اعتبار و سابقه ی موفق در زمینه ی تولید آن ها می باشد. شرکت های تولید کننده ای نظیر شرکت آرا صنعت که محصولاتی کاملا استاندارد را مطابق با نیازهای پزشکی و آرایشگاهی بر اساس آخرین تکنولوژی های به روز دنیا تولید می کنند، به دلیل دارا بودن تخصص لازم در امر طراحی و تولید، نیازسنجی کرده، انواع تجهیزات پزشکی و آرایشگاهی را با بهترین شرایط به متقاضیان عرضه می نمایند؛ برخی از این محصولات عبارت هستند از:

چراغ ایستاده پزشکی و چند نکته درباره آن

مزیت خرید چراغ ایستاده پزشکی از تولید کننده ها

خریداری نمودن چراغ ایستاده پزشکی از تولید کننده های فعال در این حوزه علاوه بر اطمینان داشتن از اصل بودن و داشتن کیفیت بالای این وسایل مزیت های بسیار دیگری نیز دارد که سه نمونه از این مزیت ها شامل موارد زیر می شوند:

چراغ ایستاده پزشکی با قیمت مناسب

تهیه نمودن چراغ ایستاده پزشکی به صورت مستقیم از تولید کننده های تجهیزات پزشکی و آرایشگاهی، به دلیل حذف شدن واسطه ها از چرخه ی خرید و فروش این نوع تجهیزات مهم و کاربردی، با قیمت بسیار مناسب تری ممکن خواهد بود و به این ترتیب در هزینه های مراکز درمانی تا حد قابل ملاحظه ای صرفه جویی خواهد شد.

چراغ ایستاده پزشکی با خدمات پس از فروش

یکی از روش های معمولی که تولید کننده های تجهیزات درمانی همواره جزء خدمات خود قرار می دهند، پاسخگویی به مشتریان و مشاوره دادن به آن هاست. این که یک خریدار چراغ ایستاده پزشکی هیچ گونه نگرانی از نظر مشکلات احتمالی پیش آمده بعد از خرید خود را نداشته باشد و همواره تولید کننده ی محصول خریداری شده ی خود را در کنار خود ببیند، به طور قطع با اطمینان خاطر بیش تری از وسیله ای که خریداری کرده است، استفاده خواهد نمود و با بروز کوچک ترین مشکل اطمینان دارد که به راحتی با کمک شرکت تولید کننده می تواند آن را برطرف نماید.

تعامل تولید کننده چراغ ایستاده پزشکی با خریدار

با خرید چراغ ایستاده پزشکی از تولید کننده ها به طور قطع بین تولید کننده ها و خریداران تعامل به وجود خواهد آمد و همین تعامل می تواند به بهتر شدن تولیدات و در نتیجه به بهتر شدن امکانات در دسترش کادر درمانی منجر شود؛ چراکه با وجود این ارتباطات مستمر، نیازسنجی تولید کننده ها بهتر و دقیق تر صورت می گیرد و انتقادات و پیشنهادات خریداران می تواند چراغ راه آینده ی تولید کننده ها برای تولید محصولات بسیار کارآمدتر و مفیدتر باشد.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

مشاوره آنلاین