فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

معرفی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با شعار « خوب ببینید، خوب بیاندیشید، بهترین را انتخاب کنید.» در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه ی تولید تجهیزات آرایشگاهی آغاز نمود. این فروشگاه به منظور شناخت آنچه که مشتری ها به آن نیاز دارند، همواره بازار هدف را مورد بررسی قرار داد، و با خلاقیت و نوآوری در رفع نیاز مشتریان توانست به عنوان یک تولیدکننده تجهیزات زیبایی برتر، جایگاهی مناسب و درخور را در این صنعت نوپا به دست بیاورد.
پس از مدتی فعالیت بسیار موفق در زمینه ی تأمین تجهیزات آرایشگاهی برای مشتریان در سراسر کشور، به دلیل وجود توانایی های بسیار بالا در مجموعه ی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت، فرایند تولید تجهیزات پزشکی نیز به عنوان یکی دیگر از فعالیت های این مجموعه ی توانمند آغاز به کار نمود. این فروشگاه تجهیزات زیبایی برای پیشرفت فعالیت جدید خود اقدام به بهره گیری از موتورهای خطی DC نمود که با ورود این تکنولوژی به صنعت ساخت تجهیزات پزشکی، تحول و رونقی فوق العاده را در این صنعت به وجود آورد.

تولیدات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

یکی از برنامه هایی که فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با هدف نزدیک تر شدن به تکنولوژی های به روز صنعت پزشکی و زیبایی در کنار فعالیت های تولیدی خود اجرا نموده است، بازدید از نمایشگاه های تخصصی متنوعی است که در زمینه ی تجهیزات پزشکی و زیبایی در سراسر دنیا برگزار می شوند. برخی از تجهیزات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت که در داخل کشور و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده اند، عبارت هستند از:
تخت کاشت مو
تخت معاینه
تخت دیالیز و شیمی درمانی
صندلی برقی خونگیری آزمایشگاهی
تخت ژنیکولوژی
تخت و یونیت دندانپزشکی و ایمپلنت
تابوره پزشکی
چراغ پزشکی
ترالی پزشکی
صندلی معاینه گوش و حلق و بینی
صندلی برقی زیبایی

فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

تخت برقی جراحی کاشت مو چیست؟

یکی از تجهیزات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت که با ویژگی های فوق العاده ی خود، نیاز پزشکان، دندانپزشکان و جراحان را برطرف می سازد، تخت برقی جراحی کاشت مو در مدل های مختلف می باشد که از میان آن ها مدل صبا یکی از به روزترین ها در نوع خود است. از امتیازهایی که این فروشگاه تجهیزات پزشکی برای مشتریان خود قرار داده است، امکان سفارشی سازی است که می تواند در رابطه با موارد زیر انجام شود:
• تعداد موتور
• قراردادن پدال پا
• قرار دادن ریموت دستی وایرلس
• تنوع رنگی بالا برای چرم تخت برقی جراحی کاشت مو
ویژگی های تخت برقی جراحی کاشت مو
برخی از ویژگی های تخت برقی جراحی کاشت مو متعلق به فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت شامل موارد زیر می شود:
• داشتن موتورهای قوی تغییر موقعیت: قدرت این موتورها به اندازه ای است که تخت را در هر پوزیشن دلخواه نگه می دارد.
• داشتن فوم مقاوم: مقاومت فوم تخت صبا در حدی است که پس از سال ها استفاده کردن نیز تغییری در حالت استاندارد آن ایجاد نخواهد شد.
• داشتن تنوع رنگی بالا
• دارای ثبات رنگ بالا: جنس بخش های مختلف این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت از رنگ هایی با ثبات بالا تهیه شده است و رنگ الکترو استاتیک آنتی باکتریال نیز برای بخش های فلزی آن مورد استفاده قرار گرفته است. پس از بارها شستشو و استفاده از مواد ضدعفونی کننده، هیچ آسیبی به رنگ بخش های مختلف تخت وارد نخواهد شد.
• قابل شستشو

تخت معاینه


تخت معاینه لاغری و لیزر یکی دیگر از تجهیزات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای انواع متنوعی مانند مدل مهرآفرین B می باشد. از ویژگی های این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت که به عنوان تخت ماساژ نیز مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
دارای بدنه ی کاملا فلزی با رنگ الکترواستاتیک آنتی باکتریال ضدخش
• قابل شستشو با انواع مواد شوینده ی استاندارد
• دارای موتورهای قوی برای تنظیم شدن در پوزیشن های مختلف مورد نظر پزشکان
• دارای ریموت دستی برای انجام تنظیمات راحت و سریع
• استفاده از شش سانتی متر فوم سرد در ساختار آن: ویژگی فوق العاده ی این فوم این است که پس از بلند شدن بیمار از روی آن، دوباره به حالت اولیه ی خود برمی گردد. در واقع با مورد استفاده قرار گرفتن به کرات در روز و حتی با گذشت سال ها نیز هیچ تغییری در حالت آن به وجود نخواهد آمد.
• دارای چرم مصنوعی صادراتی قابل شستشو
• دارای ترمز بر روی تمام چرخ ها

فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

تخت معاینه هلالی رول دار

یکی از ساده ترین تخت های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت تخت معاینه هلالی می باشد. مورد استفاده ی این تخت در مراکز درمانی مختلف اعم از کلینیک ها، مطب ها و بیمارستان های مختلف برای پزشکان و جراحان در تخصص های گوناگون بوده، به عنوان تخت ماساژ نیز به کار برده می شود. ویژگی های این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت شامل موارد زیر می شوند:
• دارای پایه هایی فلزی و رنگ آمیزی شده با رنگ الکترواستاتیک ضدخش آنتی باکتریال در دو طیف رنگ سفید و یا نقره ای
• دارای زیرپایه هایی با پوشش ژلاتینی: این ویژگی سبب می شود تا علاوه بر این که تخت معاینه هلالی رول دار در زمان حرکت، صدایی تولید نکند، در زمانی که مشغول کار بر روی آن هستند نیز در جای خود ثابت قرار بگیرد و تکانی نخورد.
• دارای فوم سرد برش خورده 12 سانتی متری: قطر فوم تخت در قسمتی که سر قرار می گیرد، 20 سانتی متر می باشد.
• دارای چرم مقاوم قابل شستشو با رنگ پایدار

تخت دیالیز، انتقال خون، آنکولوژی

تخت دیالیز یکی دیگر از تولیدات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای مدل های مختلفی نظیر مدل مهتاب می باشد که در واقع بیش تر از آن که برای بیماران یک تخت به شمار بیاید، با ویژگی هایی که دارد مثل اتاق شخصی متحرکی است که به بیمار آرامش می دهد. ویژگی های این تجهیز فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت عبارت هستند از:
• دارای بالشی تهیه شده از پشم مصنوعی با عنوان دیسکوز: بالش این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به دلیل این ساختار، از انعطاف و نرمی فوق العاده ای برخوردار است.
• دارای چرم قابل شستشو برای قسمت بالش
• دارای چرم مقاوم و قابل شستشو با تنوع بالای رنگی برای پوشش تخت با امکان سفارش رنگ دلخواه به فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
• دارای فوم سرد: فوم سرد این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت سفت و راحت، متراکم و ارتجاعی بوده، همواره کیفیت اولیه ی خود را حفظ خواهد کرد.
• دارای موتور قوی برای تغییر موقعیت تخت به حالت های مختلف: تغییر حالت های این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت می تواند با ریموت دستی انجام شود اما استفاده از پدال پا و یا ریموت وایرلس نیز امکان پذیر خواهد بود که باید به صورت جداگانه به فروشگاه سفارش داده شود.

فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

صندلی برقی خونگیری آزمایشگاهی

صندلی برقی خونگیری ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای مدل های مختلفی نظیر مدل پانته آ A و پارمیس 1006 بوده، یکی از بهترین های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت می باشد. این صندلی برقی با دارا بودن تمام استانداردهای لازم نیاز مراکز خونگیری و آزمایشگاه ها را برطرف می سازد. امتیازی که فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت در اختیار مشتریان خود قرار داده است، سفارشی سازی در ابعاد مختلف با توجه به ویژگی های خاص هر کدام از این مراکز است.
قابلیت تخت شدن صندلی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ویژگی بسیار مهم این صندلی برقی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارا بودن قابلیت تبدیل شدن به تخت می باشد. زمانی که پس از انجام شدن خونگیری، بیمار دچار حالت هایی مثل سرگیجه، حالت تهوع و یا حالت های غیر طبیعی دیگر می شود، صندلی برقی خونگیری آزمایشگاهی بدون این که زحمتی برای بیمار و یا کادر درمانی ایجاد کند، به راحتی به تخت تبدیل می شود. موتورهای قوی این صندلی با ریموت دستی خود این امکان ویژه را به آن می دهد.

چرم صندلی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

چرم استفاده شده برای صندلی برقی خونگیری آزمایشگاهی تولید فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با داشتن مقاومت فوق العاده بالا در مقابل کشش، به هیچ عنوان تغییر حالت نخواهد داد. رنگ های بسیار شاد و در انواع متنوع آن را می توان با مراجعه به صفحه ی کالیته چرم، انتخاب نموده، به فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت سفارش داد. این چرم قابلیت شستشو با مواد شوینده ی استاندارد را داشته، رنگ آن ذره ای تغییر نخواهد کرد.

موتورهای صندلی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

موتورهای قوی این صندلی تولید فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت امکان تنظیم ارتفاع، پایه، زاویه پشتی و زیر پایی صندلی را با یک ریموت دستی به راحتی در اختیار کادر درمانی قرار می دهد تا بتوانند بیمار را در بهترین موقعیت قرار دهند و کارهای درمانی را انجام بدهند.

تخت زنان و زایمان و ژنیکولوژی

تخت معاینه زنان ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت در مدل های مختلف ازجمله مدل SCHMITS در بخش زنان تمام مراکز درمانی در خدمت پزشکان زنان و زایمان قرار دارد. تولید این تخت بعد از بررسی های دقیق در فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت انجام شده است.
تخت زنان و زایمان و ژنیکولوژی (Women table medical) تولید شده در فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای ویژگی های زیر می باشد:

بدنه تخت زنان و زایمان

بدنه این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت از یک فلز سنگین با پوششی از رنگ کوره ای درجه یک با عنوان رنگ الکترواستاتیک ساخته شده است. ویژگی های این نوع رنگ عبارت هستند از:
• به عنوان یک محافظ قوی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی عمل می کند.
• قابل شستشو می باشد.
• قابلیت ضد خش بودن دارد.

جای پای تخت زنان و زایمان

جای پای تخت زنان و زایمان فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت پس از تغییر زاویه دادن درحالتی که مدنظر پزشک می باشد، در جای خود قفل شده، هیچ حرکتی نمی کند؛ چراکه کوچک ترین حرکت در حین معاینه می تواد صدمات جبران ناپذیری را به بیماران وارد نماید.

چرم تخت زنان و زایمان

به دلیل این که سطح تخت با بدن بیمار در تماس است، چرم این تخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت کاملا قابلیت ضدعفونی شدن و شستشو را داشته، با شستشوهای مکرر، کیفیت اولیه ی آن هیچ تغییری نمی کند.

 تخت و یونیت دندانپزشکی و ایمپلنت

تخت و یونیت دندانپزشکی و ایمپلنت یکی دیگر از تولیدات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای مدل هایی مختلف نظیر یونیت صبا 6000، آرامیس و طرح ریتر می باشد. بر روی تمام این تجهیزات آرم فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت حک شده است تا اصالت محصول برای خریدارن کاملا قابل تشخیص باشد.
دو مدل یونیت صبا 6000 و آرامیس فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به دلیل داشتن حالت ترندلنبرگ علاوه بر این که می توانند به عنوان یونیت دندانپزشکی به کار برده شوند، برای جراحی ایمپلنت نیز قابل استفاده هستند.

موتورهای یونیت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

موتورهای بسیار قوی این یونیت های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با پدال پا و ریموت دستی به راحتی قابل کنترل بوده، به پزشکان این امکان را می دهد تا بدون آلوده شدن دست با لمس ریموت، از پدال پا برای تغییر موقعیت یونیت و حالت های قرارگیری بیمار استفاده نمایند. در یونیت طرح ریتر فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت پدال پا قابل سفارش دادن به صورت جداگانه می باشد. تنظیم حالت های قابل تغییر این یونیت ها شامل موارد زیر می شوند:
• تنظیم ارتفاع یونیت
• تنظیم بخش پشتی
• کنترل جلوپایی یونیت
• قرار دادن یوینت صبا 6000 و آرامیس فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت در حالت موقعیت ترندلنبرگ

بدنه یونیت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

بدنه ی یونیت های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت فلزی و پوشیده شده از رنگ الکترواستاتیک آنتی باکتریال می باشد. این رنگ بسیار با کیفیت دارای سه ویژگی فوق العاده برای انواع تجهیزات پزشکی و زیبایی بوده، دوام یونیت را تا میزان قابل ملاحظه ای بالا می برد؛ ویژگی هایی نظیر:
• ضدخش بودن
• قابل شستشو بودن
• در برابر زنگ زدگی مقاوم بودن
فوم یونیت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
فوم یونیت های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت فوم سرد بوده، علاوه بر دوام بینهایت بالا با حفظ کیفیت اولیه، بسیار نرم و راحت نیز می باشد.

تابوره جکدار پزشکی

تابوره پزشکی تولیدی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت در مدل هایی نظیر زین اسبی و کفی گرد وجود دارد. این صندلی ها که پس از تحقیقات فراوان با بهره گیری از نظرات مشتریان تهیه شده اند، این امکان را به کادر درمانی می دهند تا با انجام کارهای طولانی مدت، احساس خستگی آن ها به کم ترین حد خود برسد؛ چراکه صندلی هایی بسیار راحت بوده، در طول مدت زمان فعالیت های پزشکی به کادر درمانی آرامش می دهد.

فوم تابوره جکدار پزشکی

فوم سرد به کار رفته در این نوع صندلی های فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت علاوه بر این که این صندلی ها را یک صندلی راحتی با کیفیت صد در صدی قرار داده و در رفع خستگی پزشکان بسیار مؤثر واقع شده است، به هیچ عنوان تغییر شکل نمی دهد و با همان کیفیت اولیه ی خود از لحاظ ظاهری و ساختاری باقی خواهد ماند.


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت و راحتی پزشکان


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت علاوه بر موارد گفته شده، به منظور راحتی پزشکان، بنا به درخواست آن ها امکان نصب رکاب و یارینگ در قسمت پایین تابوره جکدار پزشکی را خواهد داشت. با نصب رکاب و یارینگ در این قسمت، پزشکان می توانند پاهای خود را در حین انجام کارهای درمانی طولانی مدت بر روی آن قرار دهند. نصب این وسایل ساده با مانع شدن از آویزان ماندن پاها، احساس راحتی بیش تری به پزشکان داده، پاهایشان خسته نشده، آسیب نمی بیند.
فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت و سرعت کارها
پزشکان با استفاده از صندلی های راحتی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت که مجهز به چرخ هایی با کیفیت و مقاوم بوده، بسیار نرم و در عین حال سریع حرکت می کنند، می توانند به سرعت به ابزار کار خود دسترسی پیدا کرده، با فاصله ی زمانی بسیار کوتاه مجدداً در کنار بیمار خود قرار گیرند.

چراغ پزشکی

یکی دیگر از تچهیزات متعلق به فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت که در دو نوع پورتابل (دارای قابلیت جابجایی)، ایستاده و یا دیواری موجود می باشد، چراغ پزشکی است. این چراغ صرف نظر از نوع آن یکی از تجهیزات پزشکی بسیار ضروری برای پزشکان به منظور انجام فعالیت های پزشکی و به خصوص جراحی است.
وظیفه ای که چراغ پزشکی ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت در کارهای پزشکی و جراحی ها برعهده دارد، روشن کردن قسمتی است که عمل جراحی بر روی آن ناحیه انجام می شود. چراغ پزشکی با ایجاد نوری شبیه به نور طبیعی (نور خورشید)، دید و تمرکز پزشک و یا جراح بر ناحیه ی عمل را به حداکثر میزان لازم خود می رساند و به طور قطع این امر در داشتن روند مطلوب عمل و در نهایت در نتیجه ی آن فوق العاده تأثیرگذار خواهد بود. ویژگی های این نوع از انواع تجهیزات پزشکی طراحی شده در فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت سبب شده است تا برای بسیاری از کادر درمان کاربرد فراوان داشته باشد؛ افردی نظیر:
• جراحان عمومی
• پزشکان عمومی
• کادر درمانی در بخش های مختلف کلینیک های زیبایی و مراکز کاشت مو
• پزشک های پوست و زیبایی
اجزای چراغ پزشکی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
اجزای هر دو نوع چراغ پزشکی تولید فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت، چراغ پزشکی پورتابل LEDو چراغ پزشکی ایستاده LED، شامل موارد زیر می شوند:
• قمر چراغ: قسمت نورانی چراغ پزشکی را شامل می شود.
• چرخ های نرم ترمزدار: زمانی که نیاز باشد، نرم و راحت حرکت می کنند و در زمانی که نیازی به حرکت نباشد، با ترمزهای استاندارد و قوی در جای خود ثابت و بی حرکت قرار می گیرند.
• بدنه ای فلزی با رنگ الکترواستاتیک آنتی باکتریال ضدخش قابل شستشو
• دسته ی تغییر زاویه ی قمر چراغ: این دسته در کنار قمر چراغ پزشکی قرار داده شده است تا پزشکان بتوانند با کمک آن، زاویه ی قمر را به گونه ای که بهترین نوردهی را برای ناحیه ی عمل تأمین می کند، تنظیم نمایند.

ترالی و کمد پزشکی

ترالی پزشکی یکی از تولیدات فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت می باشد. این نوع از انواع تجهیزات پزشکی و زیبایی در تمام مراکز بهداشتی و زیبایی قابل استفاده هستند؛ مراکزی نظیر:
• سالن های لیزر
• سالن های ماساژ
• کلینیک های دندانپزشکی
• سالن های زیبایی و آرایشگاه ها
کاربردهای ترالی و کمد پزشکی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ترالی و کمد پزشکی تولیدی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای کاربردهای متنوعی است؛ برخی از کاربردهای آن شامل موارد زیر می شود:
• حمل و جابجایی دارو
• حمل و جابجایی غذا
• نگهداری ابزار و وسایل کارهای پزشکی: برخی از آن ها کاملا به شکل یک کمد هستند و به عنوان کمد پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.
دسته بندی ترالی و کمد پزشکی
ترالی و کمد پزشکی ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت را می توان با توجه به کارکرد آن ها دسته بندی نمود؛ برخی از این دسته ها عبارت هستند از:
• ترالی پانسمان
• ترالی اورژانس
• ترالی دارو
• ترالی احیا
• ترالی زیبایی

مدل های ترالی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت

مدل های ترالی و کمد پزشکی متعلق به فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای انواع متنوعی است که به برخی از آن ها در ادامه اشاره می شود.
ترالی و کمد پزشکی مدل 700 فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ترالی و کمد پزشکی مدل 700 فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت بدنه ای سفید رنگ از جنس فلز دارد. چهار چرخ روان آن باعث می شوند تا ترالی به راحتی جابه جا شود و امکان جابجایی وسایل و ابزار پزشکان را به سرعت امکان پذیر سازد.
ترالی زیبایی فلزی 3 طبقه فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ترالی زیبایی فلزی 3 طبقه فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به دلیل این که دارای ستون های موربی است که به بدنه ی آن جوش داده شده است، وزن زیادی را می تواند تحمل کند و دارای استقامت بالایی است. بدنه ی آن کاملا فلزی است و با رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده است. مزیت های استفاده از این رنگ عبارت هستند از:
• آنتی باکتریال بودن
• مقاوم بودن در برابر زنگ زدن
• ضدخش بودن
• زیبا بودن و زیبایی بخشیدن به محیط
• قابل شستشو بودن
ترالی پزشکی کشودار سه طبقه مدل 900 فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ترالی پزشکی کشودار سه طبقه مدل 900 فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای بدنه ای است تشکیل شده از دو جنس مختلف:
• بخش فلزی: این بخش به گونه ای رنگ آمیزی شده است تا با بارها شستشو و ضدعفونی کردن به هیچ وجه کیفیت خود را از دست نمی دهد. رنگ الکترو استاتیک ضد خش آنتی باکتریال نوع رنگی است که برای این قسمت به کار می رود.
• بخش پلاستیکی: تشکیل شده از پلاستیک فشرده ABS می باشد. دارای رنگ ثابت بوده، مانعی برای پاکیزه نگه داشتن ترالی ایجاد نمی کند.
ترالی اورژانس فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت
ترالی اورژانس فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت بدنه ای فلزی دارد و دارای سه کشو و دو کمد می باشد که بر روی چرخ هایی کاملا مقاوم و در عین حال روان قرار گرفته اند. چرخ های این ترالی در زمان حرکت به نرمی حرکت می کنند و با ترمزهایی که دارا هستند، هنگامی که نیاز به ثابت ماندن آن در جایی باشد، به خوبی در جای خود می ایستد. حرکت روان و به خوبی ثابت ماندن آن در وقت نیاز سبب می شود تا کار کادر درمانی در زمان استفاده از آن به خوبی انجام شود و در جابجایی وسایل نیز مشکلی ایجاد نکند.
امکانات ترالی اورژانس
ترالی اورژانس فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با داشتن فضای مناسب می تواند دارو، پانسمان و دیگر وسایل مورد نیاز پزشکان را حمل نماید. این ترالی اورژانس علاوه بر حمل وسایل مختلف دارای امکانات فوق العاده کاربردی و مفید دیگری نیز هست؛ امکاناتی نظیر:
• جایگاه کپسول اکسیژن
• کمد قفل دار
• جای میله سرم

ترالی


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

صندلی معاینه گوش و حلق و بینی


صندلی معاینه گوش و حلق و بینی ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت دارای مدل های مختلفی نظیر مدل پانته آ می باشد که به آن صندلی آرایشی و صندلی پزشکی نیز گفته می شود.
کاربردهای صندلی معاینه گوش و حلق و بینی
این صندلی برقی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به دلیل ساختار مناسب خود کاربردهای فراوانی در مراکز مختلف پزشکی و زیبایی دارد که برخی از آن ها عبارت هستند از:
• عمل سرپایی تقویت مو (P.R.P)
• انجام تست شنوایی
• انجام معاینه چشم پزشکی
• انجام معاینات گوش و حلق و بینی
• انجام کارهای زیبایی مانند تزریق فیلر، ژل و بوتاکس
چرا صندلی معاینه گوش و حلق و بینی استفاده می شود؟
این صندلی تولیدی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به اندازه ی کافی دارای استحکام می باشد و به خوبی وزن بیمار را تحمل کرده، به راحتی از جای خود تکان نمی خورد. زمانی که بیمار بر روی آن قرار می گیرد و تحت تأثیر درمان های گوناگون به بخش های مختلف صندلی فشار وارد می آورد تا درد حاصل از درمان را تحمل کند، محکم در جای خود ثابت می ایستد و دارای تکان های ناگهانی نمی شود. برخلاف صندلی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت یک صندلی ضعیف توان تحمل این تکان ها را ندارد و به همین دلیل هم خود صندلی آسیب می بیند و هم به دلیل حرکت های ناگهانی به احتمال زیاد به بیمار نیز آسیب خواهد رسید.

صندلی برقی زیبایی

صندلی برقی زیبایی ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت مدل های مختلفی مانند مدل پانته آ A و مدل پارمیس مدل 1002 را دارا می باشد. این صندلی ها به دلیل ویژگی های خاص خود جزء محبوب ترین های این فروشگاه تجهیزات زیبایی به شمار می آیند و با وجود تمامی این ویژگی های ممتاز قیمتی بسیار مناسب دارند. تنها دو دلیل محبوبیت این صندلی ها شامل موارد زیر می شود:
برقی بودن صندلی برقی زیبایی
برقی بودن صندلی برقی زیبایی تولید فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت سبب می شود تا تغییر پوزیشن دادن صندلی در حالت های مورد نیاز پزشکان و دیگر کاربران آن بدون نیاز به صرف انرژی و تنها با یک دکمه به راحتی امکان پذیر شود. این ویژگی سبب می شود تا سرعت عمل پزشکان و کارکنان سالن های زیبایی بالا رفته، کار درمان و خدمات زیبایی با سرعت بیش تری انجام شود. بالا رفتن سرعت کارها علاوه بر این که میزان خستگی کادر درمانی و کارکنان سالن های زیبایی را بسیار کم تر می کند، مراجعه کننده های آن ها نیز زودتر کارشان انجام شده، دارای آرامش بیش تری خواهند بود.
زیبا بودن و زیبایی بخشیدن صندلی برقی زیبایی
صندلی برقی زیبایی تولید شده در فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت به چهار دلیل علاوه بر زیبا بودن، به فضایی که در آن قرار می گیرد نیز زیبایی می بخشد. این چهار دلیل عبارت هستند از:
• طراحی بسیار زیبای آن
• رنگ آمیزی فوق العاده شاد آن با رنگ ضد خش الکترواستاتیک آنتی باکتریال
• چرم بسیار با کیفیت و خوشرنگ به کار رفته به عنوان رویه ی صندلی: این چرم ها مقاوم در برابر کشیدگی بوده، ترک نمی خورند و برای سال ها هیچ تغییری در آن ها به وجود نمی آید. علاوه بر این، مشتریان فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت می توانند با توجه به دکوراسیون محل کار خود، رنگ مورد نظر خود را سفارش بدهند.

صندلی برقی زیبایی


فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت چه می فروشد؟

تخت معاینه چشم پزشکی

یکی دیگر از تولیدات بسیار کاربردی فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت برای کارهای درمانی در ارتباط با چشم، تخت معاینه چشم پزشکی می باشد که دارای مدل های مختلفی ازجمله مدل آرامیس می باشد. این تخت به دلیل این که می تواند در حالت ترندلنبرگ نیز قرار بگیرد، برای کارهای جراحی کوچک و سرپایی چشم پزشکی نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
موتورهای تخت معاینه چشم پزشکی
موتورهای تخت معاینه چشم پزشکی تولید فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت با داشتن قدرتی فوق العاده به خوبی از عهده ی تغییر حالت دادن های مورد لزوم برای فعالیت های درمانی بر می آیند. کنترل تغییر حالت های مورد نیاز پزشکان هم می تواند توسط یک ریموت دستی انجام شود و هم در مواقعی که دست ها برای انجام کارهای درمانی باید پاکیزه باشند، می توان تنظیمات پوزیشن های مختلف را با پدال پا انجام داد. تنظیمات می تواند به شکل های مختلف زیر انجام شود:
• تنظیم ارتفاع
• تنظیم درجه ی بخش پشتی تخت معاینه چشم پزشکی
• تنظیم درجه ی بخش جلوپایی تخت معاینه چشم پزشکی
• تنظیم در حالت ترندلنبرگ
بدنه تخت معاینه چشم پزشکی
بدنه تخت معاینه چشم پزشکی ساخت فروشگاه تجهیزات زیبایی آراصنعت کاملا فلزی است. رنگ الکترواستاتیک آنتی باکتریال استفاده شده برای آن دارای دوام بسیار بالا بوده، کیفیت و زیبایی فوق العاده ای دارد.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

مشاوره آنلاین