راهنمای خرید تخت بیمارستانی سه شکن

تخت بیمارستانی سه شکن چیست؟ چرا نیاز به خرید تخت بیمارستانی سه شکن داریم؟ ویژگی تخت بیمارستانی سه شکن چیست؟ و چه چیزی آن را از سایر تخت­های بیمارستانی متمایز می­کند؟ قیمت تخت بیمارستانی سه شکن به چه شرایطی بستگی دارد؟ برای فردی که دچار یک بیماری شده است و نیاز به استراحت دارد این گونه سوالات مطرح می­شود. هنگامی که فردی دچار بیماری می­شود یکی از دغدغه­ های اصلی بیمار و اطرافیان وی آرامش خاطر و انتخاب محلی مناسب برای استراحت وی است. به همین منظور یکی از اصلی­ترین نیاز­های مورد توجه بیمار و اطرافیان وی انتخاب یک تخت بیمارستانی مناسب جهت استراحت بیمار در دوران بیماری است. از بهترین انواع این تخت­ها، می­توان به تخت بیمارستانی سه شکن اشاره کرد. ما در این مقاله می­خواهیم درباره اهمیت انتخاب یک تخت بیمارستانی سه شکن ایده آل صحبت کنیم. همچنین به این سوال پاسخ می­دهیم که چرا بیماران نیاز از بیماری به خرید تخت بیمارستانی سه شکن خواهند داشت. در ادامه نیز دلایلی که در تعیین قیمت تخت بیمارستانی سه شکن تاثیر گذار خواهند بود را بررسی می­نماییم.

تخت بیمارستانی چیست؟

فردی که درگیر یک بیماری می­شود طبیعتا نیاز به استراحت کافی و آسایش دارد و به این روش می‌تواند دوران نقاهت خود را با آرامش خاطر سپری کند. تخت بیمارستانی وسیله­ ای است که می­تواند محلی برای استراحت بیمار باشد. این وسیله انواع مختلف مکانیکی و برقی دارد که هر یک می­تواند بر اساس نیاز بیمار و شرایط او، بستری مناسب برای استراحت وی باشند. در نوع تخت مکانیکی بیمارستانی، ارتفاع و زوایای تخت توسط یک اهرم به صورت دستی تغییر می­کند. از این نوع تخت­ها هم می­توان در بیمارستان و هم در منزل استفاده کرد. با این حال استفاده از این نوع تخت­های مکانیکی مشکلات خاص خود را دارد که هم بیمار و هم همراهان وی را دچار مشکل می­کند. اما تخت برقی بیمارستانی با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مشکلات را برطرف کرده و باعث آسایش و رفاه بیش از پیش بیمار شده است.

تخت بیمارستانی سه شکن چیست؟

همانطور که اشاره شد آسایش، آرامش خاطر و رفاه حال بیمار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. خصوصا اگر بیمار نیاز به نگهداری در منزل داشته باشد. در این شرایط قطعا نگهداری از وی برای اطرافیان و حتی خود بیمار با دشواری­ هایی روبرو خواهد بود. تخت بیمارستانی سه شکن یکی از انواع تخت­های برقی بیمارستانی است که با تکنولوژی روز می­تواند پاسخگوی نیاز بیماران و سالمندان عزیز و همراهانشان باشد. تخت بیمارستانی سه شکن دارای شکن­ هایی در زیر سر، پشت کمر و زیر پا می­باشد. خرید تخت بیمارستانی سه شکن باعث می­شود که محل استراحت عزیزانمان به بیمارستانی مدرن و امروزی تبدیل شود. تخت بیمارستانی سه شکن به دلایلی که جلوتر به آن­ها اشاره خواهیم کرد، می­تواند حداکثر آرامش و راحتی برای بیمار و اطرافیان وی فراهم سازد. اکنون می­خواهیم بدانیم چه دلایلی باعث می­شود که ما نیاز به خرید تخت بیمارستانی سه شکن داشته باشیم. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله، این ویژگی­هایی که همچنین سبب تعیین قیمت تخت بیمارستانی سه شکن می­شوند را، بررسی کنیم.

پیشنهاد می کنیم "تخت برقی نگهداری بیمار و سالمندان رویه فلزی کد 4003" را هم مشاهده کنید.

اهمیت خرید تخت بیمارستانی سه شکن

تخت­ بیمارستانی سه شکن یکی از انواع مدرن تخت­های بیمارستانی برقی است که ارتفاع و زوایای تخت به وسیله یک ریموت برقی تغییر می­کند. اگر بخواهیم یکی از مهم­ترین دلایل انتخاب و خرید تخت بیمارستانی سه شکن را بیان کنیم، تنظیم شرایط مختلف تخت به وسیله خود بیمار است. آنچه که قیمت تخت بیمارستانی سه شکن را مقرون به صرفه می­کند همین کنترل شرایط تخت توسط بیمار است. این اتفاق مثبت باعث می­شود که بیمار و یا سالمند ما، لااقل در محل استراحت خود نیاز کمتری به پرستار و اطرافیان خود داشته باشد. وجود کنترل در تخت بیمارستانی سه شکن سبب می­شود که بیمار برای تنظیم ارتفاع و زوایای تخت خود، نیازی به کمک افراد دیگر نداشته باشد. تنظیم میزان بالا و پایین رفتن ارتفاع و تغییر زوایای تشک تخت بیمارستانی سه شکن، بیمار در شرایط حداکثری راحتی و آرامش خاطر قرار می­دهد. به همین خاطر است که در مراکز درمانی مدرن امروزی برای حداکثر احساس آرامش و رفاه حال بیمار از تخت­ بیمارستانی سه شکن استفاده می­شود. به طور کلی تخت بیمارستانی سه شکن وضعیتی را برای بیمار ایجاد می­کند که  فشار را از روی نشیمن بر روی گودی کمر هدایت ‌کند. این مسئله از احساس کمر درد، احساس ضعف در ستون فقرات و همچنین از زخم بستر بیمار نیز جلوگیری خواهد کرد.

تخت بیمارستانی برقی سه شکن

ویژگی ­های تخت بیمارستانی سه شکن

تخت­ بیمارستانی سه شکن، چه در بیمارستان استفاده شود و چه در منزل، می­تواند باعث افزایش آسایش و آرامش خاطر بیمار و اطرافیان وی می­شود. وجود چند موتور الکتریکی با ولتاژ ایمن در طراحی یک تخت بیمارستانی سه شکن باعث افزایش تمایل به خرید تخت بیمارستانی سه شکن شده است. موتورهای الکتریکی که در تخت بیمارستانی سه شکن بکار رفته­اند، در عین قدرت کافی جهت حفظ ایمنی بیمار با برق ولتاژ پایین ولت کار می­کنند. در تخت­ بیمارستانی سه شکن هرگونه تغییر وضعیتی در حالات تخت به صورت نرم و آرام توسط همین موتورهای الکتریکی قدرتمند بکار رفته انجام می­شود. حرکت آرام تخت بیمارستانی سه شکن به گونه­ای است که برای قرار گرفتن در حالات مختلف هیچ تکان آزار دهنده­ای برای بیمار ایجاد نخواهد شد. بیمار و همراهان وی می­توانند به راحتی تخت را در هر حالتی که می­خواهند قرار دهند و بیمار در کمال آرامش به استراحت بپردازد. قرار گرفتن در بهترین حالت جهت استراحت بیمار و احساس آرامش وی، یکی از ویژگی­های مهمی است که سبب خرید تخت بیمارستانی سه شکن می­شود. ریموت موجود در تخت بیمارستانی سه شکن این امکان را فراهم می­کند که بیمار در راحت­ترین و بهترین حالت ممکن قرار گیرد و استراحت کند. قرار گرفتن در راحت­ترین وضعیت باعث می­شود که بیمار بیشترین احساس آرامش و آسایش را هنگام استفاده از یک تخت بیمارستانی سه شکن داشته باشد. این موضوع در خصوص مواقعی که بیمار به دلایل مختلف قرار است مدت زمان طولانی بر روی تخت به استراحت بپردازد، بیشتر به چشم می­ آید. همین مسائل است که باعث می­شود افراد به خرید تخت بیمارستانی سه شکن روی بیاورند و تخت بیمارستانی سه شکن انتخاب معقولی برای آن­ها باشد.

چه مسائلی قیمت تخت بیمارستانی سه شکن را تعیین می­کنند؟

موارد متعددی وجود دارد که هنگام خرید تخت بیمارستانی سه شکن باید به آن­ها توجه کرد. قیمت تخت بیمارستانی سه شکن بستگی به این ویژگی­های مثبت دارد. اما این مسائل تعیین کننده در قیمت تخت بیمارستانی سه شکن کدام­اند؟ اکنون می­خواهیم این موارد را بررسی کنیم تا بتواند راهنمایی مناسب برای خرید تخت بیمارستانی سه شکن باشد. همانطور که گفته شد تنظیم زاویه زیر سر و بالاتنه در تخت بیمارستانی سه شکن باید به گونه­ای باشد که باعث آسایش و راحتی شود. بنابراین تخت بیمارستانی سه شکن باید بتواند این کار را به بهترین شکل ممکنه انجام دهد. تنظیم حالات تخت و شیب بالاتنه بیمار در هنگام غذا خوردن بیمار بسیار مهم است. علاوه بر این، آنچه خرید تخت بیمارستانی سه شکن را با اقبال روبرو می­سازد، تغییر زاویه زیر ران پا و زیر ساق پای بیمار است. در هنگام مشاهده قیمت تخت بیمارستانی سه شکن حتما به این ویژگی­ها توجه کنید. چرا که تنظیم پایین تنه بیمار برای جریان خون و جلوگیری از خشک شدن پای بیمار بسیار ضروری است. این امر همچنین مانع از سُر خوردن بیمار به سمت پایین می­شود. یکی دیگر از مواردی که قیمت تخت بیمارستانی سه شکن را تعیین می­کند، بالابرهای قوی، روان و با استحکام جهت تحمل وزن یک بیمار است. علاوه بر آن تاج تخت نیز باید با استحکام باشد تا بتواند جابجایی بیمار را آسان­تر ­کند. قابل شست و شو بودن در قیمت تخت بیمارستانی سه شکن نیز از جمله مواردی است که بسیار اثر گذار است. در خرید تخت بیمارستانی سه شکن حتما به ضد آب بودن تخت بیمارستانی سه شکن توجه کنید. این از نکات بسیار مهمی است که هنگام خرید تخت بیمارستانی سه شکن باید آن را مد نظر قرار داد. این امر جهت برقراری آسایش و آرامش بیمار و اطرافیان وی نکته­ای ضروری است.

پیشنهاد می کنیم " تخت برقی بیمار و سالمندان چهار شکن مدل پرشین | خانگی کد 4005 " را هم مشاهده کنید.

مشخصات فنی یک تخت بیمارستانی ایده آل

ابعاد یک تخت بیمارستانی سه شکن ایدئال به این صورت است که طول آن حدود 2 متر و 10 سانتی­متر، عرض آن 90 سانتی­متر باشد. در خرید تخت بیمارستانی سه شکن به ارتفاع از کف دقت کنید که این ارتفاع تقریبا باید نیم متر و حداکثر ارتفاع 75 سانتی­متر باشد. تحمل وزن نیز در خرید تخت بیمارستانی سه شکن ایدئال مورد توجه است که در قیمت تخت بیمارستانی سه شکن نیز تاثیر گذار است. بهتر است که تخت بیمارستانی سه شکن ما بتواند وزنی در حدود 190 کیلوگرم را تحمل کند. جنس تخت بیمارستانی سه شکن در کنار آنکه باید باعث انتقال احساس راحتی به بیمار شود، بهتر است از جنسی مقاوم باشد. چرا که طول عمر آن را بالا برده و قیمت تخت بیمارستانی سه شکن را مقرون به صرفه می­کند. همچنین وجود چرخ­های ترمزدار نیز باید بتوانند هم تحمل وزن بالایی داشته باشند و امر جابجایی را سهولت بخشند.

نتیجه گیری

آنچه که خرید تخت بیمارستانی سه شکن را به صورت ایدئال تضمین می­کند، مراجعه به یک مرکز فروش لوازم پزشکی معتبر است. چرا این موضوع اهمیت دارد؟ پاسخ این سوال این است که چون بیمار در طول دوران درمان نیاز به استراحت و آرامش دارد ما مستقیما با سلامت بیمار مواجه خواهیم بود. خرید تخت بیمارستانی سه شکن مناسب، خصوصا هنگامی که نیاز به نگهداری از بیمار در منزل باشد، بسیار ضروری است. خرید تخت بیمارستانی سه کن مناسب نه تنها باعث آرامش، آسایش و رفاه خاطر بیمار می­شود، بلکه به روند بهبود وی نیز کمک خواهد کرد. هنگام مشاهده قیمت تخت بیمارستانی سه شکن به ویژگی­هایی که سبب تعیین قیمت می­شوند توجه کنید. علاوه بر توجه به ویژگی­های تعیین کننده در قیمت تخت بیمارستانی سه شکن، موارد فنی آن را نیز مد نظر داشته باشید. هنگام خرید تخت بیمارستانی سه شکن، باید به ویژگی‌ نوع موتور، نوع شکن­ها و سایر موارد فنی دیگر نیز توجه کرد. ضمنا قیمت تخت بیمارستانی سه شکن باید معقول و مناسب باشد و به قول معروف نه فریب ارزانی را بخورید و نه فریب گرانی را. به همین دلیل برای آنکه بتوانید خرید تخت بیمارستانی سه شکن خود را بدون استرس انجام دهید حتما به مراکز معتبر تجهیزات پزشکی مراجعه کنید.

 

از میان تمام فروشندگانی که برای خرید تخت بیمارستانی سه شکن از اعتبار لازم در بازار برخوردار هستند، تولید کنندگان و سازندگان آن بهترین گزینه به شمار می آیند. خرید تخت بیمارستانی سه شکن از این تولید کنندگان دارای مزیت های بیشماری علاوه بر داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

در واقع به دلیل تولید کننده بودن و حذف واسطه ها، هزینه هایی که به دلیل واسطه گری ها به قیمت محصولات اضافه می شود، در خرید از این شرکت های تولید کننده لوازم پزشکی وجود ندارد و محصولات آن ها در مقایسه با سایر فروشندگان دارای قیمت بسیار مناسب و پایین تری خواهد بود. از مزیت های دیگر خرید وسایل پزشکی از تولید کنندگانی نظیر فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی آرا صنعت که با نیازسنجی پزشکان و بیماران از بهترین و به روزترین تکنولوژی های به روز دنیا برای تولید این دستگاه های پرکاربرد بهره می برند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • وجود امکان سفارشی سازی: برخی از امکانات جانبی دستگاه ها، تعیین رنگ چرم به کار رفته در آن ها و برخی دیگر از ویژگی های قابل تغییر تجهیزات پزشکی و زیبایی را می توان در زمان سفارش دستگاه به شرکت اعلام نمود.
  • داشتن خدمات پس از فروش: به دلیل این که این شرکت ها سازنده ی این تجهیزات هستند، کاملاً به کلیه ی ویژگی های دستگاه مسلط هستند و بهترین خدمات پس از فروش نظیر انجام سرویس های سالانه و تعمیرات را می توانند انجام بدهند.
  • داشتن قطعات اصل دستگاه ها: سازندگان این دستگاه ها با شناخت بازار فروش قطعات مختلف این تجهیزات پزشکی و درمانی به طور قطع برای سرویس و تعمیر و تعویض قطعات، به قطعات اصل و با کیفیت دسترسی دارند و در این زمینه بهترین خدمات را می توانند ارائه بدهند.
  • داشتن قابلیت مهم در دسترس بودن: به دلیل این که این شرکت ها در داخل کشور فعالیت دارند، به سادگی در دسترس هستند و متقاضیان خرید تخت بیمارستانی سه شکن و دیگر دستگاه ها به راحتی می توانند با آن ها تماس گرفته، مشاوره های مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

پیشنهاد می کنیم " تخت برقی بیمار و سالمندان چهار شکن مدل پرشین | خانگی کد 4005 " را هم مشاهده کنید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

مشاوره آنلاین