شیوه ‌های خرید تخت پوست و تخت زیبایی

تخت پوست و تخت زیبایی چه کاربردی دارند؟

آیا خرید تخت پوست و تخت زیبایی برای یک مرکز درمانی و بهداشتی ضروری است؟ اساسا برای به دست آوردن قیمت تخت پوست و قیمت تخت زیبایی به کجا باید مراجعه کرد. هنگامی که ما قصد تهیه و خرید یک تخت پوست یا یک تخت زیبایی را داشته باشیم مجموعه‌ای از این سوالات برایمان پیش می‌آید. اما چرا تا این حد در وساواس در خرید تخت پوست و زیبایی وجود دارد؟ دلیل آن را می‌توان در اهمیت یکی از اعضای بدن به نام پوست یافت. طبیعتا پوست یک عنصر حیاتی و کلیدی است که علاوه بر اینکه نقش مهمی در سلامت جسمی دارد تاثیر زیادی بر سلامت روح و روان ما هم دارد. به همین دلیل هر سازه پزشکی، بهداشتی و مهندسی که به نوعی با پوست در ارتباط است حساسیت بالایی پیدا می‌کند. با توجه به اهمیت موضوع در این مقاله می­خواهیم تمام چالش­هایی که هنگام خرید تخت پوست یا تخت زیبایی با آن روبرو می­شویم را بررسی کنیم. اگر قصد دارید برای کلینیک و مطب یا سالن زیبایی خود یک تخت زیبایی یا یک تخت پوست مناسب انتخاب کنید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. شما با مطالعه این یادداشت شناخت بهتری نسبت به تخت پوست و تخت زیبایی بدست می­آورید و با ویژگی­های مثبت یک تخت مناسب آشنا می­شوید.

اهمیت خرید صندلی برقی زیبایی

تخت زیبایی و تخت پوست، یکی از تجهیزات مخصوص و ویژه­ای است که برای کمک به پزشکان و متخصصین زیبایی جهت سهولت در امر جراحی و اقدامات پزشکی، ساخته می­شود. نیاز به خرید تخت زیبایی به این دلیل است که علاوه بر سهولت کار پزشک یا متخصص زیبایی، احساس راحتی بیمار را نیز در نظر دارد. تخت زیبایی با یک طراحی ارگونومیک مناسب شرایط را هم برای بیمار و هم برای پزشک آسان می­کند. به عبارتی تخت زیبایی مطلوب است که تخت را بتوان در چند حالت و موقعیت مختلف قرار داد. تنظیم حالات تخت زیبایی که متخصص کمک می‌کند تا تسلط بیشتری در کار به خرج دهد. همچنین افراد احیای راحتی بیشتری هنگام دراز کشیدن بر روی این تخت‌ها می‌کنند. دلیل آن این است که پزشک و بیمار مدت‌زمان طولانی قرار است از تخت زیبایی استفاده کنند و اگر طراحی این تخت به گونه‌ای باشد که باعث خستگی پزشک و بیمار شود، در روند کار تاثیر منفی خواهد گذاشت. در اینجا لازم است به این موضوع اشاره کنیم که شرکت آرا صنعت طب آسیا با سال‌ها تجربه مشغول طراحی و تولید انواع مختلفی از تخت‌های پوست و تخت‌های زیبایی است. با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه، مهندسین این شرکت، تمام تلاش خود را کرده‌اند تا تجهیزات بکار رفته در تخت پوست و تخت زیبایی ساخته‌شده کیفیت بالایی داشته باشد تا خریداران مجبور به تعویض یا تعمیر زود‌هنگام آن‌ها نباشند. به عبارتی آنچه که می‌توانیم به عنوان یکی از نقاط قوت محصولات خود بگوییم، این است که شما با خرید تخت پوست و تخت زیبایی، نگرانی باید خرابی زودهنگام تخت‌ها نخواهید داشت. البته این مسئله تنها به تخت پوست و تخت مو آرا صنعت ختم نمی‌شود. انواع تخت معاینه، تخت بیمارستانی و بسیاری محصولات دیگر هم در این مجموعه طراحی و تولید شده است. در ادامه ما ویژگی‌های یک تخت پوست و مو ایده‌آل را با هم بررسی خواهیم کرد.

تخت پوست و تخت زیبایی چیست؟

تخت پوست یا تخت مو یک وسیله­ی مکانیکی یا برقی است که برای افزایش احساس راحتی و همچنین رفاه حال بیماران طراحی شده است. این تخت­ها انواع مختلفی دارند که به دو نوع مکانیکی یا برقی تقسیم­ می­شوند. مدل های پیشرفته و امروزی این وسیله که شامل تخت پوست برقی و تخت مو برقی می­شوند راحتی و ایمنی بیمار و اطرافیان ولی را افزایش داده­اند. برای اینکه بدانیم چرا نیاز به خرید تخت پوست برقی بیمار داریم، بهتر است ابتدا تعریفی از تخت مکانیکی پوست و مو داشته باشیم.

تخت مکانیکی و برقی

تخت تخت پوست یا تخت مو مکانیکی یکی از انواع تخت­ است که ارتفاع و زوایای آن به وسیله یک اهرم آهنی مکانیکی به صورت دستی تغییر می­کند. از این نوع تخت­ها مکانیکی به دلیل کارایی ساده­ای که دارند. اما همانطور که از نامش پیداست این نوع تخت صرفا یک تخت پوست یا تخت مو ساده برای استفاده­های کوتاه مدت به منظور درمان برخی از کارهای خاص است. تخت­ تخت پوست یا تخت مو برقی یکی دیگر از انواع تخت­های پوست و مو است که به وسیله یک ریموت الکتریکی ارتفاع و زوایای تخت تغییر می­کند. یکی از مهم­ترین ویژگی­های تخت پوست یا تخت مو برقی آن است که فرد برای تنظیم ارتفاع و زوایای تخت خود، نیازی به کمک افراد دیگر نخواهد داشت. ویژگی­های متعدد و مختلفی در تخت پوست یا تخت مو برقی وجود دارد که علاوه بر تعیین کیفیت آن در قیمت تخت پوست یا تخت مو برقی نیز اثر می­گذارند. وجود یک کنسول برای تنظیم میزان بالا و پایین رفتن ارتفاع و تغییر زوایای تشک تخت پوست یا تخت مو برقی باعث رفاه و آسایش حال وی می­شود. همه این مسائل باعث می­شود که قیمت تخت پوست و تخت مو برقی یک مبلغ مقرون به صرفه تعبیر شود.

 

پیشنهاد می‌کنیم از صفحات " صندلی تزریق ژل و بوتاکس " و " تخت کاشت مو " نیز دیدن فرمایید.

انواع تخت پوست و تخت مو برقی

قیمت تخت پوست و تخت مو برقی انواع مختلفی دارد. انواع مختلف تخت پوست و تخت مو برقی به منظور رفع نیاز بیمار، دارای بخش­های مختلف قابل تغییری به نام شکن می­باشد. حالت­های ایجاد در تخت پوست و تخت مو برقی برای راحتی بیمار است. این شکن­ها این امکان را به بیماران می­دهند تا وی در وضعیت­های مختلف مثل نشسته و یا نیمه نشسته به خوبی روی تخت قرار بگیرد. تخت برقی بیمار بر این اساس که زاویه تخت از چند قسمت تغییر می­کند یا اصطلاحا شکسته می­شود به چهار نوع تقسیم می­شوند. تخت پوست و تخت مو برقی تک ­شکن که در این تخت­ها فقط زاویه سر تغییر می­کند. تخت پوست و تخت مو برقی دو شکن که در این تخت­ها قسمت سر و پای تخت تغییر زاویه می­دهند. تخت پوست و تخت مو برقی سه شکن که علاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر در مابین این دو قرار دارد. و در نهایت تخت برقی چهار شکن یا تخت سه موتوره که علاوه بر سر و پای تخت و مابین این دو، پایین پای بیمار نیز قابلیت تغییر حالت دارد.

یک تخت برقی بیمار باید چه ویژگی­ هایی داشته باشد؟

طبیعتا هنگام خرید تخت پوست و تخت مو برقی مسائلی مختلفی از قبیل قیمت تخت برقی و ویژگی­های متعدد آن پیش روی شما قرار می­گیرد. این ویژگی­ها در تعیین قیمت تخت پوست و تخت مو برقی موثر می­باشند. به همین دلیل در هنگام خرید تخت پوست و تخت مو برقی باید به تمامی این مسائل دقت کنیم. در درجه اول باید به این نکته توجه کنید که دلیل اصلی ما برای خرید تخت پوست و تخت مو برقی افزایش آسایش و آرامش خاطر بیمار است. شرکت آرا صنعت طب آسیا با تکیه بر دانش روز دنیا و با استفاده از تیم فنی و مهندسین توانمند خود اقدام به طراحی و تولید این تخت‌های پوست و مو کرده است. از آنجا که مسئله زیبایی نقش زیادی در سلامتی جسمی و روانی افراد دارد، تجهیزات مرتبط با این حوزه باید از قابلیت‌های به خصوصی برخوردار باشند. این قابلیت‌ها باید بتوانند چالش‌های مرتبط در حوزه پوست، مو و زیبایی را برطرف سازند.

 

پیشنهاد می‌کنیم از صفحات " تخت ژنیکولوژی " و " تخت شیمی درمانی " نیز دیدن فرمایید.

 

توجه به ویژگی­های فنی و ظاهری در خرید تخت پوست و تخت مو برقی

در طراحی و ساخت تخت پوست و تخت مو برقی معمولا سه الی چهار موتور الکتریکی قوی که با برق ولتاژ پایین کار می­کنند، به کار رفته است. باید خاطر نشان کرد که کیفیت و قدرت این موتور­ها در تعیین قیمت تخت برقی بسیار پر اهمیت است. تغییر حالات و وضعیت در تخت پوست و تخت مو برقی از همه لحاظ توسط همین موتورهای الکتریکی قدرتمند انجام می­شود. سیستم الکتریکی موجود در تخت پوست و تخت مو برقی به گونه­ای است که جهت جلوگیری از آسیب به بیمار، تغییر حالات بسیار نرم و آرام صورت می­گیرد. به همین خاطر در زمان تغییر حالت تخت برقی بیمار برای قرار گرفتن در راحت­ترین حالت ممکن، بیمار به هیچ عنوان اضطراب و نگرانی نخواهد داشت. این ویژگی­های علاوه بر تاثیر بر کیفیت تخت برقی در تعیین قیمت تخت پوست و تخت مو برقی نیز موثراند. هنگام خرید تخت پوست و تخت مو برقی علاوه بر ویژگی­های فنی باید به ویژگی­های ظاهری آن نیز توجه کرد. برای آنکه بیمار در حین کار بر روی پوست احساس راحتی داشته باشد تشک­های تخت پوست و تخت مو برقی باید از انعطاف، لطافت و نرمی مناسب و خوبی برخوردار باشند. توجه به انعطاف، نرمی و راحتی در تخت پوست و تخت مو برقی نکته­ای است که باید هنگام خرید تخت پوست و تخت مو برقی به آن توجه داشت. از نظر هزینه هم قیمت تخت پوست و تخت مو برقی در صورت وجود این ویژگی­های ظاهری مقرون به صرفه است. ضمنا باید توجه داشت که مواد اولیه با کیفیت در ساخت تخت برقی در قیمت تخت پوست و تخت مو برقی بسیار مهم و پر اهمیت است. همچنین تخت پوست و تخت مو برقی باید محکم و مقاوم باشد تا بتواند وزن­های بالا را نیز تحمل کند.

مسائل مهم در مورد قیمت تخت پوست و تخت مو

قیمت تخت پوست و تخت مو برقی به شدت به مشخصات فنی آن وابسته است این مشخصات فنی که هنگام خرید تخت پوست و تخت مو برقی باید مورد توجه باشد. مشخصات فنی موتورهای تعبیه شده در تخت که باعث تغییر زاویه و ارتفاع آن می­شوند، نیمی از قیمت تخت برقی را تعیین می­کنند. تخت برقی مناسب و ایدئال در عین تامین راحتی و رفاه بیمار و همراهان وی، باید بتواند ایمنی افراد در حین استراحت را تضمین کند. به همین دلیل ولتاژ موتور­های تخت پوست و تخت مو برقی باید پایین باشد تا مانع برق گرفتگی بیمار شوند. همچنین هنگام خرید تخت برقی بیمار به ضد آب بودن و قابل شست و شو بودن تخت دقت کنید. اگر موتورهای استفاده شده در تخت پوست و تخت مو برقی، ضد آب باشند قیمت تخت برقی بیمار را تغییر می دهند. به طور کلی مسائل ظاهری نیز در کنار مسائل فنی از دیگر موارد تعیین کننده قیمت تخت پوست و تخت مو برقی است.

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم برخی از مهم‌ترین مسائل مرتبط با تخت پوست و تخت مو را با هم بررسی کنیم. آنچه که در این می‌توان گفت این است که موارد مهمی در تعیین قیمت یک تخت وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. از مسائل مرتبط با ویژگی‌های فنی گرفته تا موارد مربوط به ظاهر یک تخت پوست و تخت مو همه را باید در نظر داشت. اما نکته‌ای که باقی می‌ماند حساسیت خرید این نوع از تخت‌هاست. پیشنهاد می‌کنیم در این خصوص تمامی مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد را در نظر بگیرید تا بتوانید یک انتخاب ایده‌آل داشته باشید. در انتها باید به این نکته اشاره کنیم که شرکت آرا صنعت طب آسیا با توجه به شرایط امروز جامعه و نیاز صنعت پزشکی به این مدل از تخت‌ها، اقدام به تولید تخت‌های زیبایی و پوست کرده است. تخت‌های تولید شده توسط این شرکت بر اساس تکنولوژی روز دنیا و نیاز جامعه پزشکی و زیبایی امروز طراحی شده است. تخت‌های زیبایی و پوست تولید شده توسط این شرکت توان پاسخگویی کامل به نیازهای مطب‌ها، کلینیک‌ها، مراکز درمانی و سالن‌های زیبایی را دارند.

 

پیشنهاد می‌کنیم از صفحات " تابوره پزشکی " ، " ترالی پزشکی " و " چراغ پزشکی " نیز بازدید فرمایید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

مشاوره آنلاین