کاشت ابرو طبیعی | مراحل، روش ها و مزایا سال 1401

ابرو اگر چه به اندازه مو در زیبایی موثر نیست، اما در زیبایی ظاهری تاثیر چشمگیری دارد .کاشت ابرو که با توسعه فناوری ها به یک عمل ساده تبدیل شده است، اما باید چند نکته اساسی را برای آن در نظر گرفت.

کاشت ابرو 

کاشت ابرو قبل و 3 ماه بعد

کاشت ابرو قبل و 3 ماه بعد

کاشت ابرو روشی است که اغلب مورد توجه زنان قرار می گیرد. اگر به طور خلاصه به این سوال پاسخ دهیم که کاشت ابرو چیست، کاشت ابرو به غیر از نقاشی و تاتو نتیجه ای کاملا ماندگار به شما می دهد. با کاشت ابرو دیگر مجبور نیستید دوباره همان مشکلات را تجربه کنید. محصولاتی مانند داروها یا اسپری های موجود در بازار نتیجه دائمی نمی دهند و مؤثر نیستند. اما می توانید با کاشت ابرو به سرعت از شر این مشکلات خلاص شوید . کاشت ابرو با ایجاد مجدد ریشه های جدید در قسمت کوچک شده ابرو ایجاد می شود. اگرچه زنان در کشور ما بیشتر مستعد کاشت ابرو هستند، اما هم مردان و هم زنان در سراسر جهان این روش را ترجیح می دهند.

ابروی جدید به قسمت های از دست رفته اضافه می شود. از آنجایی که ریشه جدید ایجاد می شود، امکان کشیدگی نیز وجود دارد. در این صورت مشکلی برای ریزش مجدد ابرو نخواهید داشت. این روشی است که می توانید سالیان سال از آن استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم " تخت کاشت مو " و " تخت زیبایی "را نیز مشاهده کنید.

چگونه کاشت ابرو انجام دهیم؟

همانند سایر روش های درمانی، در کاشت ابرو نیز از روش های طبیعی استفاده می شود. به ویژه یکی از درمان هایی است که خانم ها به آن نیاز دارند و این سوال که چگونه کاشت ابرو انجام شود بیشتر مطرح می شود. قبل از شروع مراحل کاشت، قسمتی از ابرو که قرار است قرار گیرد مشخص شده و این قسمت ها کشیده می شوند. پس از تعیین منطقه، چه مقدار ریشه را می توان به آن اضافه کرد نیز کمک بزرگی است. در طی این روش درخواست بیمار نیز پرسیده می شود و می توان منطقه را به دلخواه او تعیین کرد.

پس از تعیین منطقه کشت، چه مقدار ریشه را می توان به آن اضافه کرد نیز کمک بزرگی است. پس از تعیین منطقه، ریشه ها از پشت گردن برداشته می شود. جهت ریشه های گرفته شده تعیین می شود. تنظیم جهت یک نکته مهم است در صورتی که تعیین جهت اشتباه باشد فرآیند کاشت می تواند دارای بسیاری از مشکلات مختلف شود. کسانی که در این هنر مهارت دارند در تعیین جهت ها بسیار حساس هستند. در آخرین فرآیند، ریشه ها تنظیم شده را به منطقه مشخص شده اضافه می کنند. این عمل به طور متوسط 2 ساعت طول می کشد. کاشت ابرو کامل می شود و پس از آن خیل مهم است که بیمار با آن قسمت تماس فیزیکی نداشته باشد. از آنجا که ریشه ها در اینجا سفت می شوند، پوسته پوسته شدن ریشه ها حداقل 1 هفته طول می کشد. سپس ریشه پوسته شده ریخته می شود و یک لایه سخت تشکیل می دهد. معمولاً 3 ماه طول می کشد تا این ریشه ها در جای خود مستقر شوند. با این حال، با بهبودی کامل، زمان مورد انتظار برای بازگشت به حالت طبیعی 6 ماه است.

پیشنهاد می‌کنیم " تخت شیمی درمانی " و " صندلی خونگیری برقی "را نیز مشاهده کنید.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

نکاتی وجود دارد که پس از کاشت ابرو باید مورد توجه قرار گیرد. پس از تکمیل فرآیند کاشت ابرو، فرد می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد. با این حال، لازم است از ناحیه اهدایی به همراه منطقه کاشت محافظت شود. اولاً منطقه ای که کشت در آن انجام شده نباید در طول روز به هیچ وجه با آب تماس داشته باشد. اولین شستشو در مرکز محل کاشت به مدت 24 تا 72 ساعت انجام می شود. پزشک بهترین زمان را برای این کار به شما خواهد گفت.

علاوه بر این، پس از درمان، از مصرف تنباکوو الکل دوری کنید. از آنجایی که فولیکول های مو و پوست نمی توانند فورا بجوشند، فرد باید از ناحیه کشت شده در برابر مالش و ضربه محافظت کند. اگرچه این وضعیت در افراد مختلف متفاوت است. در این صورت فقط موهایی که کاشته شده اند ریخته می شوند. ریشه مو در زیر پوست باقی می ماند.

کاشت ابروهای شما ممکن است یک سال طول بکشد. این دوره نیز در افراد مختلف متفاوت است. علاوه بر این، پزشک شما اطلاعات و خدمات مشاوره ای مرتبط با روند بهبودی را در اختیار شما قرار می دهد. شما باید طبق دستور پزشک رفتار کنید.

پیشنهاد می‌کنیم " چراغ پزشکی " و " تابوره پزشکی "را نیز مشاهده کنید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.

مشاوره آنلاین