انتخاب پزشک مناسب

انتخاب پزشک مناسب

مهمترین و اولین قدم برای بر طرف کردن مشکلات پوست و مو انتخاب پزشک مناسب و کاردان است. به معنای ساده اصلا ما باید بدانیم که متخصص مو می بایست چه ویژگی هایی داشته باشد. در ابتدا لازم به ذکر است که متخصص به فردی می گویند که پس از طی دوره 7 ساله پزشکی عمومی،4 سال دوره متخصصی را نیز گذرانده باشدو موفق به دریافت بورد تخصص در هر زمینه ای گردیده باشد. مطلب قابل ذکر این است که به دلیل لوکس بودن رشته پوست و مو و همچنین استقبال بسیار زیاد پزشکان قبولی در این رشته کار بسیار دشواری می باشد.متاسفانه امروزه غالب پزشکان عمومی دستی در این رشته برده اندو خود را به عنوان متخصص پوست و مو معرفی نموده اند.

بیماران و مراجعین عزیز با مراجعه به سایت نظام پزشکی و وارد کردن شماره نظام پزشکی، پزشک مورد نظرشان به راحتی می توانند بر این امر واقف گردند که آیا با یک متخصص پوست و مو مواجه هستند ویا خیر.

راه کار ساده دیگر مشاهده کلمه( بورد تخصص پوست و مو و زیبایی )در تابلوی پزشک می باشد.

با تمام این مطالب بهترین ملاک برای شناسائی یک پزشک مجرب :

1 – تشخیص دقیق و درمان به موقع بیماریهای پوست

2 – به روز بودن اطلاعات متخصص

3 – روراست و صادق بودن با بیمار در مورد نوع بیماری، داروهای معرفی و عوارض و فواید آنها

در انتها ذکر این مطلب خالی از لطف نمی باشد که یک متخصص پوست و موی خوب علاوه بر موارد ذکر شده در بالا می بایست مهارت کافی در کار با دستگاه های بسیار متنوع و تخصصی لیزر ، تجربه کافی در کاشت مو لیزر موهای زاید و نهایتا از بین بردن جای جوش را داشته باشد.

آرا صنعت با بهره گیری از به روزترین تجهیزات پزشکی سعی کرده است در این را بسیار طولانی ،قدمی هر چند کوچک برداشته و با تولید تختهای کاشت مو، تخت های تزریق و لیزر ، همگام با برترین برندهای دنیا، پزشکان محترم متخصص پوست و مو و زیبایی را یاری نمایند.

 

در آخر پیشنهاد می کنیم بقیه مقالات منتشر توسط گروه آراصنعت را مطالعه بفرمایید:

 

 

مشاوره آنلاین