ترمیم یا پروتز موبه روش HRT چگونه انجام می شود:

پروتز مو

ترمیم یا پروتز مو به روش HRT چگونه انجام می شود:

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به دلایلی از قبیل بانک موی نا مناسب، سن کم برای کاشت مو، داشتن بیماری خاص و .... نتوانسته اید کاشت مو انجام دهید و به علت ریزش گسترده موهای خود به دنبال راه حلی مناسب هستید باید به شما عرض کنیم که تنها راه برای آقایان و خانم هایی که به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند پروتز مو می باشد.

 

****

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تخت برقی زیبایی، تخت کاشت مو، تخت فیشیال پوست کلیک کنید.

****

پروتز مو چیست؟

پروتز مو تشکیل شده از شبکه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان است که پس از انجام ترمیم موها بطور کامل شستشو و پوست سر شخص لمس می شود و موها بوسیله آن شبکه روی پوست سر قرار می گیرند و با کراتین های گیاهی فیکس سر می شوند در ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و محدودیتی در وسعت خالی بودن موی سر و همچنین تراکم موهای ترمیم شده نداشته و مو مطابق با موی فرد استفاده می شود
تنها روش استاندارد پروتز مو در دنیا و کشورمان ترمیم مو به روش HRT است که بطور انحصاری در مرکز تخصصی موی کیانمهر انجام میشود که تفاوت این روش با سایر روش های دیگر ترمیم مو طبیعی بودن خط رویش و خط فرق بوده و همچنین بانک مویی که در این روش اسفاده می شود 100% طبیعی می باشد.

مزیت های پروتز مو به روش HRT

  • پروتز مو به روش HRT بطور انحصاری در مرکز موی کیانمهر بدون نیاز به جراحی و بدون بخیه و درد و خونریزی در یک جلسه انجام می شود.
  • تراکم مو و مدل مو به دلخواه شما می باشد،
  • خط رویش و خط فرق مو کاملا طبیعی است،
  •  از نظر شرعی (وضو گرفتن) هیچ مشکلی به وجود نمی آورد.
  • هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل اجراست با هر شرایط سنی قابل انجام می باشد.

 

در آخر پیشنهاد می کنیم بقیه مقالات منتشر توسط گروه آراصنعت را مطالعه بفرمایید:

 

 

مشاوره آنلاین